Reality depresses me. I need to find fantasy worlds and escape in them. - Noel Fielding

Úklid

21. prosince 2013 v 12:07 | NM |  Pocity Autorky
V čase blížících se Vánoc mě vždy nejpodstatněji dráždí ÚKLID. Z dárky to mám většinou tak do jednoho týdne vyřešené, ale uklízení to je běh na dlouhou trať.
S vědomím, že to alespoň už budu mít za sebou, se pustim do boje s bordelem. Ono to tak ale bohužel nechce fungovat. Ač se mi zdá, že prakticky nedělám žádnou činnost při, které se může tvořit bordel, on přesto vzniká. Ale jak, to nechápu. Je to stejná záhada jako ztrácející se ponožky, nebo lochneská příšera. Ať se děje co se děje bordel se stejně nashromáždí. Po stole se válejí papírky, ačkoliv jsem si jistá, že jsem nic nestříhala. Šuplíky jsou přeplněné k prasknutí, leč jsem tam něco naposled ukládala asi před čtyřmi lety a všude možně se válejí hračky s kindr vajíčka.

Ještě s horšími chaotickými časy však musim počkat. Ty na stanou přesně 25 prosince. Kamkoliv se podívám bude nějaký ten roztrhaný papír, nové věci nebudu mít absolutně kam uložit, protože šuplíky, poličky a všechno je přeplněné. A já budu jen tak sedět a koukat na to, protože kvůli obřímu vánočnímu stromečku, který obsadí můj pokoj, se nebudu moct pohnout z místa.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Miss.Hill Miss.Hill | Web | 21. prosince 2013 v 12:21 | Reagovat

Já sem naštěstí uklízela už minulý víkend a sem ráda že už to mám za sebou :D :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama