Reality depresses me. I need to find fantasy worlds and escape in them. - Noel Fielding

Jak se stát upírem

9. listopadu 2013 v 16:01 | NM (autor není upír) |  Pocity Autorky
Pokud si dobře pamatuju na tuhle věc jsem narazila i včera v předchozím článku. Věřte tomu nebo ne, ale strýček Google je příšerně přecpán podobnými věcmi. Někdy se u toho nasmějete, ale spíše je to k pláči. Upřímně já osobně nic proti upírům nemám, nejsem přeci rasista že? Taky je mi úplně šumák jestli vlkodlaci, upíři a podobná stvoření existují, i když často doufám, že ano abych si měla čím zpestřit svůj jinak k smrti nudný život.

Nejčastěji uváděný návod na to jak se stát upírem, je velice jednoduchý : Nechejte se jedním z nich pokousat.
Tato rada je prostě naprosto dokonalá, až na to, že ne všichni nějakého upíra známe. Ale i to se zřejmě dá vyřešit. Jednoduše musíme našeho pijáka přivábit, nejlepší způsob je podřezat si nějakou tu žilku.

Fotka: On this day 166 years ago the author of Dracula was born, Happy Birthday Bram Stoker!


Pokud jste to ještě ve vašem ubohém smrtelném životě nezjistili, tak podle několika zcela spolehlivých zdrojů se vampyrismus ( odborný pojem ) přenáší slinami.
Zajímavé. Takže v tom případě : se za žádných okolností nelíbejte s upírem! Nepijte po něm ze stejné flašky ani sním nejezte z jednoho talíře!

Druhý poměrně hodně uváděný postup je smíchání krve. Ovšem, mají vampýři vůbec nějakou krev? A jestliže ano, nechali by si ji odebrat? To nevím a tak vám s tím nejsem schopná pomoci.

Na webu můžete narazit ještě na spoustu jiných návodů. Někdo přísahá, že stačí když před spaním v jedenáct hodin třikrát zopakujete JSEM UPÍR. Jinde vám poradí na sebe namazat všelijaké mastičky a v neposlední v řadě ještě pořád, když vše ostatní zklame, můžete použít černou magii a prolít buď svou životodárnou tekutinu, nebo krev nějakých malých nebohých zvířátek.

Skoro si nedovedu představit, že to někdo opravdu zkouší. Bohužel je zřejmě opak pravdou. Lidi já proboha vim, že máte rádi twilight, někteří z vás ho možná znáte nazpaměť, jako jedna moje kámoška. A mnohé dívky možná sní stále o Edwardovi, tuto uchylku sice nechápu, ale budiž.
Jen bych chtěla apelovat na mozky některých z nás aby alespoň chvíli přemýšleli něž něco takového zkusí. Nějaké rady mi totiž přišli dost drastické : Nechte se zavraždit, nebo se zabijte sami, možná se z vás pak stane upír. Z určitého hlediska dokonalá rada, nikdo to nemůže zpochybnit nebo reklamovat.

PS : Pokud by se tu našel nějaký upír, který nově povstal za pomoci nějaké této rady, doufám, že se s námi se všemi rád podělí o nějaký ten nevšední zážitek.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama